Herendi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:7 cm
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #241
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove chinaware / porcelain filter chinaware / porcelain
Lot #11133 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás bonbonier, jelzett (tercier), hibátlan, d:7,5 cm
Lot #11134 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi süteményes tál, kézzel festett, karcos, jelzett (koronás), d:27,5 cm
Lot #11135 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi csipkebogyó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17 cm d:15,5 cm
Lot #11136 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virág mintás lámpatest, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm
Lot #11137 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás áttört kosárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9 cm
Lot #11138 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Viktória mintás bonbonier, kopott festés, jelzett, d:7 cm, m:7 cm
Lot #11139 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Fischer Emil díszkancsó, 1890 körül, keménycserép, áttört, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:48 cm / Fischer Budapest faiance jug, hand painted, restored
Lot #11140 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi indiai kosár mintás áttört porcelán kosár, hibátlan, jelzett, d: 13 cm, m: 5 cm
Lot #11141 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi virágmintás porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzett (koronás), kopásnyomokkal, kis lepattanással, m: 7 cm + Holland porcelán kiskancsó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:7,5 cm
Lot #11142 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi Apponyi mintás kis tojás alakú só-, vagy cukorszóró, kézzel festett, jelzett (koronás), apró kopásnyomokkal, m: 6 cm
Lot #11143 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
Lot #11144 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 6×7 cm
Lot #11145 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay Sissy mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:29,5 cm és d:20 cm
Lot #11146 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay birkózó medvék (Markup Béla), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:30 cm/
Handpainted Zsolnay chinaware figure
Lot #11147 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm, d:10 cm
Lot #11148 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay szív alakú 'M.É.T. XIV vándorgyűlés Pécs 1948 VI.18-19.' tálka, matricás címerrel, jelzett, kopott, 8×9 cm
Lot #11149 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay kutyás bögre, matricás, jelzett, peremén köszörülés nyomok, m:9 cm
Lot #11150 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay kétfüles csészepár arany kontúrral, 2 db, hibátlan, jelzett
Lot #11151 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay kék bonbonier mitológiai jelenettel, matricás, apró mázhibával, jelzett, d: 9 cm, m: 6 cm
Lot #11152 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay virág mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 10×10 cm
Lot #11153 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay búgócsigával játszó gyerek, kézzel festett, jelzett (Sinkó), hibátlan, 13×15 cm / Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition
Lot #11154 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Ritka Zsolnay retro gyerek készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 4 db
Lot #11155 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay madár váza, kézzel festett, jelzés nélkül, m:15 cm
Lot #11156 - chinaware / porcelain chinaware / porcelain
Zsolnay retró bögre (4 db), jelzett, kopott, m:7,5 cm, d:9 cm
Darabanth Auctions