Pilch Jenő(szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #241
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove books: military filter books: military
Lot #13387 - books: military books: military
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József, Reé László. Bp., é. n., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Számos érdekes képpel és írással. Kicsit kopott, díszes félműbőr kötésben, a kötés belül egy helyütt szétvált.
Lot #13388 - books: military books: military
A magyar katona. Századunk legszebb magyar csatái. Szerk.: Ajtay Endre. Bp., 1944, Élet Irodalmi és Nyomda Rt. Kopott, aranyozott félvászon kötésben, az elején és a hátulján néhány lap foltos, illetve restaurált.
Lot #13389 - books: military books: military
A Nagy Háború írásban és képben. Szerk.: Landor Tivadar. 1. rész: A nyugati hadszíntér. 1. köt. Bp., 1915, Athenaeum. Laza, kopott, aranyozott, gazdagon díszített vászonkötésben, gerince kis szakadásokkal, az első néhány lap kijár.
Lot #13390 - books: military books: military
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetúnióig. Budapest, 1934, Révai. Aranyozott egészvászon kötés, laza gerinccel
Lot #13391 - books: military books: military
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Vitéz uzsoki Szurmay Sándor báró előszavával. Szerkesztették: vitéz Doromby József, Reé László. Bp., Reé László Könyvkiadó- és Terjesztővállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel, térképekkel illusztrált, kopottas állapotban.
Lot #13392 - books: military books: military
Vajticzky Emánuel: A háború és nevelés. Bp., 1915, Kókai Lajos. Kicsit szakadt, kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Lot #13393 - books: military books: military
Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.
Lot #13394 - books: military books: military
Günter Plüschow: Ezüstkondor. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.
Lot #13395 - books: military books: military
A második világháború teljes története 1-21. kötet, Teljes sorozat, rengeteg illusztrációval. Szalay Könyvkiadó. Jó állapotban!
Lot #13396 - books: military books: military
Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.
Lot #13397 - books: military books: military
Valentino Tocci: Légi párbaj. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben.
Lot #13398 - books: military books: military
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.
Lot #13399 - books: military books: military
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
Darabanth Auctions