Kaján Tibor: Kaján képernyõ. Bp., 1973, Minerva. 96. számozott példány, kiadói aranyozott mûbõr kötés, védõborítóval, díszdobozban, jó állapotban.
Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #230
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd. Stamps, Coins and Postcards Mail Auction #230
Mixed philatelic auction lots and collections.
A vivid flea market section is waiting for eager vintage treasure hunters.
Prices are in Hungarian Forints.
- (-) Remove other collectibles filter other collectibles
- (-) Remove books: minibooks filter books: minibooks
Lot #13097 - other collectibles books: minibooks
Kis Képes Krónika, Képes Újság. Magyarország, 1980. Minikönyv, 560. példány, kiadói aranyozott mûbõr kötés, újszerû állapotban.
Lot #13098 - other collectibles books: minibooks
Rábai Ferenc (szerk.): Dekrétum a békérõl. Bp.,Zrínyi Katonai Kiadó. Minikönyv. Készült 500 számozott példányban. Sorozatszám: 378. Aranyozott, kiadói mûbõr kötés,jó állapotban.
Lot #13099 - other collectibles books: minibooks
A Magyar Népköztársaság Alkotmánya. 1972., Kossuth Kiadó. Mikrókönyv. Aranyozott, kiadói mûbõr kötés, kissé viseletes állapotban. Nagyon apró. Méret:0,8X1cm
Lot #13100 - other collectibles books: minibooks
H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerû állapotban.
Lot #13101 - other collectibles books: minibooks
Lökös-Lakatos: Városunk Dunakeszi. Bp., 1979. Sorszámozott minikönyv. Kissé sérült mûbõr kötésben
Lot #13102 - other collectibles books: minibooks
Kovács Mihály: Monokról indult el 5.: A keserû csalódások esztendei. Miskolc, 1981. Minikönyv, készült 400 példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Mûbõr kötésben, jó állapotban.
Lot #13103 - other collectibles books: minibooks
Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, díszes vászonkötésben, mûanyag védõtokkal, jó állapotban.
Lot #13104 - other collectibles books: minibooks
Tarján István: Öt szabadságharc katonája. Dr. Münnich Ferenc élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, 232. sorszámozott példány, készült 400 számozott példányban, könyvárusi forgalomba nem került. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Lot #13105 - other collectibles books: minibooks
Simon Tamás: 50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. Bp., 1980, Magyar Posta. Minikönyv, magyar, francia és orosz nyelven, képekkel illusztrálva. Mûbõr kötésben, jó állapotban.
Lot #13106 - other collectibles books: minibooks
Émile Verhaeren: Poésies. Minikönyv, francia
Lot #13107 - other collectibles books: minibooks
1919 Mindenkihez! Minikönyv. Megjelent a Magyarországi Tanácsköztársaság 50. évfordulójára. Készült példányszám: 300. Sorozatszám: 238. Aranyozott, kiadói mûbõr kötés, jó állapotban.
Lot #13108 - other collectibles books: minibooks
Janka Gyula: Miniatûr könyvekrõl gyûjtõknek. Négy nyelven. Bp., 1973, Janka Gyula. Minikönyv, kiadói aranyozott mûbõr kötés, képekkel illusztrált, újszerû állapotban.
Lot #13109 - other collectibles books: minibooks
50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói mûbõr kötés, újszerû állapotban.
Lot #13110 - other collectibles books: minibooks
Vértanúink, Három ifjú kommunista mártír. Bp., 1975, Kossuth. Minikönyv, 498. példány, kiadói egészvászon kötés, újszerû állapotban.
Lot #13111 - other collectibles books: minibooks
Tarján István: Viharos évtizedek - Prieszol József élete. Miskolc, 1981. Minikönyv, sorszámozott (248/600), könyvárusi forgalomba nem került.
Lot #13112 - other collectibles books: minibooks
5 db minikönyvekkel kapcsolatos kiadás- Buza Márton: Magyar miniatûr könyvek bibliográfiája (1692-1973, 1974-1975, 1976, 1977, 1978-1980). Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Darabanth Auctions