België - 1840 - Penning 'Onthulling standbeeld P.P. Rubens' door L.J. Hart (ForrerII.433) - VZ Linksgewend borstbeeld Rubens in hoog reliëf / KZ Het standbeeld op de Groenplaats - brons 73 mm - PR
Coins, Banknotes and Medals Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes and Medals Auction
- (-) Remove medals world filter medals world
Lot #5829 - medals world
België - 1852 - Penning 'Kamervoorzitter P.T. Verhaegen' door L. Wiener - VZ Portret n.r. / KZ 9-regelige tekst in krans - brons 67 mm - PR
Lot #5830 - medals world
België - 1853/1953 - Gouden prijspenning 20e eeuw 'Leopold I, Roi des Belges' - VZ Borstbeeld n.l. / KZ 5-regelige gegraveerde tekst binnen samengestrikte olijftakken, jaartal onduidelijk gegraveerd - goud 40 mm, 37,48 gram, 18 Kt of hoger - PR in oud, licht beschadigd ivoren doosje
Lot #5831 - medals world
België - 1860 - Penning 'Afschaffing van de octrooien in België' door L. Wiener (RNB1861 p208) - VZ Portret Leopold I n.l. / KZ Wagen met Mercurius, de Nijverheid en de Landbouw verbreekt Stadspoort" - brons 75 mm - PR enkele krasjes
Lot #5832 - medals world
België - 1904 - Penning 'Int. Congres Physiologen' door C. van der Stappen (Brett2464) - VZ Portret Vesalius n.l. / KZ Tekst rondom boom - brons 50 mm - PR
Lot #5833 - medals world
België - 1910 - Penning 'Exposition de Bruxelles' door G. Devreese - VZ Jongeman te paard n.l. / KZ Minerva reikt lauwertak aan man met vaas - brons 70 mm - PR
Lot #5834 - medals world
België - 1914 - Penning 'Duitse neutraliteit voor België' door A. Mauquoy - VZ In allegorische scene wordt het verdrag aan België overhandigd / KZ Duitsland beschermt België - brons 70 mm - PR
Lot #5835 - medals world
België - 1940 - Plaquette 'Prof. C. Heymans - Nobelprijs 1938' door G. v.d. Meersche (Despretz 5.15) - VZ Borstbeeld n.l. / KZ Beker met slang waaronder 6 regels tekst - brons 60x81 mm - bijna PR
Lot #5836 - medals world
België - 1946 - Plaquette 'Vakbond de Algemene Centrale' door W. Wynants - VZ Naakte man vertrapt draak en beschermt ingang / KZ Embleem en tekst - brons 50x73 mm - PR
Lot #5837 - medals world
België - 1972 - Penning 'Rotary International' door Lamon - VZ Groot tandwiel / KZ Stadhuis St. Niklaas - verzilverd 70 mm - PR
Lot #5838 - medals world
België - 1973 - Penning 'Opening Snelweg E3' - VZ Gestyleerde constructeurs aan snelweg / KZ Staande ridder en jaartal - brons 70 mm - PR
Lot #5839 - medals world
België - België - 1900 - Penning 'Alfred Cools, Schepen van Financiën' door Mauquoy - VZ Borstbeeld n.r. / KZ 7-regelige tekst onder wapen van Antwerpen - brons 70 mm - PR
Lot #5840 - medals world
België - België - 1905 - Penning 'Overlijden S.A.R. Mgneur Le Compte de Flandre' door Louis Dupuis - VZ Borstbeeld n.l. / KZ Gesluierde vrouw met lauwerkrans en palmtak bij graf - brons 65 mm - PR-, zeldzaam
Lot #5841 - medals world
Denemarken - (1625) - Penning 'Deelname Christiaan IV aan de Dertigjarige Oorlog' door N. Schwabe (Danske Mynter 1164b, Galster 35.44) - VZ Borstbeeld n.r. / KZ Arm met zwaard uit wolken bij kaars op bijbel - zilver 57 mm met oog en ring - ZF met krasjes en groene plekken - zeer zeldzaam
Lot #5842 - medals world
Denemarken - 1870 - Penning z.j. 'Klampenborg Badeanstalt' door Schmahlfeld (Bgs.994) - VZ Kuuroord in de bossen / KZ Titel binnen samengestrikte lauwertakken - zilver 38 mm 55,72 gram - PR, randtikjes. Deze penning werd gebruikt als prijs-chip in het casino
Lot #5843 - medals world
Duitsland - Divers - 1641 - Penning 'Eeuwfeest Johannes Calvijns terugkeer in Geneve' door Sebastian Dadler (Maué 46) zilver - VZ Borstbeeld n.r. in versierde rand / KZ Faam met bazuin - zilver gegoten 55 mm - ZF randschade
Lot #5844 - medals world
Duitsland - Divers - 1676 - Penning 'Geboorte Leopold van Anhalt-Dessau' (Mann892) - VZ Versierde schaal met levensboom / KZ Acht regels tekst - zilver 44 mm - PR (stempelbarst)
Lot #5845 - medals world
Duitsland - Divers - 1742 - Penning 'Kroning van Keizer Karel VII' vz door A.R. Werner - VZ Borstbeeld n.r. / KZ Eedsaflegging voor getroonde keizer - zilver 38 mm - PR
Lot #5846 - medals world
Duitsland - Divers - 1790 - Penning 'Ernst Otto Wasserschleben' door Loos - VZ Borstbeeld n.r. / KZ Staande engel bij brandend altaar met wapenschilden, 3-regelige tekst in afsnede - zilver 36 mm - ZF
Lot #5847 - medals world
Duitsland - Divers - 18e eeuw - Penning 'Johannes Hus op de brandstapel in Konstanz 1415' door Chr. Wermuth (Whiting5, Schnell421, Wohlfahrt55019, Donebauer3453, vMierisI.p19.4) - VZ Borstbeeld met muts n.r. / KZ Hus aan paal op brandstapel - zilver gegoten 41 mm - ZF
Lot #5848 - medals world
Duitsland - Divers - 1817 - Jeton '300-jarig Jubileum der Reformatie' door Stettner (Whiting563, Schnell293, Erl.8) - VZ Borstbeeld Luther n.r. / KZ 8-regelige tekst - verzilverd messing 33 mm - ZF
Lot #5849 - medals world
Duitsland - Divers - 1898 - Penning 'Overlijden Fürst Otto von Bismarck, Duits staatsman 1815-1898' - VZ Borstbeeld met pickelhaube n.l. / KZ wapen van Pruissen, medaillons van Wilhelm I, Frederik III en Wilhelm II - zinklegering 100 mm - PR
Lot #5850 - medals world
Duitsland - Divers - 19e eeuw - Penning 'Dr. Albert Mooren' door Charles Wiener (Brett.783) - VZ Portret n.l. / KZ Lichtbrengende Genius n.r. - brons 61 mm. - ZF/PR enkele kleine deukjes kz
Lot #5851 - medals world
Duitsland - Divers - 1906 - Penning 'Brand St. Michaeliskirche te Hamburg' - VZ Kerk intact / KZ Kerk afgebrand - zilver 42 mm (32 g) - FDC
Lot #5852 - medals world
Duitsland - Divers - 1921 - Satirische penning 'Honger in Europa' door Martin Götze - VZ Wals met gieren rolt over Russische beer / KZ 9-regelig gedicht (vrij naar Goethe) - ijzer gegoten 93 mm - PR, zeldzaam
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite