Tokens en loodjes - Onbekende plaats - Penning voor eetwaren van het Genootschap van den H. Vincentius à Paulo z.j. - VZ Monogram / KZ Tekst - Aluminium 35 mm - ZF
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove medals netherlands filter medals netherlands
- (-) Remove 400 filter 400
Lot #5668 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Onbekende plaats - Turfloodje z.j. (Pelsdonk435) - VZ T-L / KZ Ring in cirkel - lood 20 mm - ZF - vz driemaal instempeling kroon
Lot #5669 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Onbekende plaats (15e eeuw ?)- Loden penning (Pelsdonk441: '2ex. bekend') - VZ Maan / KZ A boven o - lood 20 mm - ruim ZF
Lot #5670 - medals netherlands
Lot #5671 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Onbekende plaats (16e eeuw) - Interessante serie van 3 kerkelijke loden penningen gemerkt 3, 2 en 1 (Pelsdonk 473) - VZ Sint Pieter met sleutel / KZ Sleutels onder mijter, VZ Patriarchaal kruis tussen 16-74 / KZ Sleutels en VZ Letters SP / KZ Sleutel - lood 25, 22 en 22 mm - ruim ZF
Lot #5672 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Onbekende plaats 1697 - loodje van 12 stuivers - VZ Ongekroonde leeuw n.l. / KZ 3-regelige tekst - lood 22 mm - FR+
Lot #5673 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Onbekende plaats 1831 - Eenzijdig (baken-?)loodje (vgl. Pelsdonk319) - Grote letters P.L., boven een vierkante verdieping met getal 40, onder het jaartal - lood 22-23 mm - bijna ZF - onbeschreven jaartal
Lot #5674 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Reimerswaal ca. 1500 - Interessante serie van 3 loden penningen (Pelsdonk 88, 120 en 121) - VZ Wapen Reimerswaal / KZ Letter V, VZ Zwaard / KZ Letter T en VZ Tweekoppige Adelaar / KZ Letter M - lood 25 mm - ZF+
Lot #5675 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Sint Omer 1526 - Presentiepenning kapittel (vOrdenXI.9) - VZ Wapenschild op kromstaf / KZ XII en jaartal - koper 23 mm - mooi FR
Lot #5676 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Stads-Doelen Delft - 25 en 10 cent z.j. (KooijCC.080.4,2) - VZ en KZ Waarde met omschrift - zink 27 en 22 mm - ZF+ en ZF- (2x)
Lot #5677 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Tiel zj - Armenpenning Ned. Hervormde Diakonie - VZ Instempeling hand / KZ Blanco - messing 25 mm - ZF
Lot #5678 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Token z.j. (16e eeuw) met op VZ Stadswapen van Dordrecht en KZ 2 ringen.
Lot #5679 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Uden, Broederschap 'Maria Heil der Kranken' (?) Penning ca. 1900 - VZ Kruislings Iesus Christus met omschrift / KZ Ring met cijfer 50 - lood 38 mm - ZF
Lot #5680 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Vlissingen z.j. - Eenzijdig communieloodje van de Waalse Gemeente (DeManIII.5) - Pelikaan voedt jongen binnen omschrift - koper 26x26 mm - FR deels zwak - zeldzaam
Lot #5681 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Warmond - Tolpenning voor het Warmonder Tolhek - VZ Inwaarts TOL W H 943 / KZ blanco - zink 31 mm met gat - ZF
Lot #5682 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Willemstad 1781 - bakenlood van 12 stuivers (DeBeeldenaar 2014/2p75, Pelsdonk185 (dit ex.); MvH.485: armenpenning Roermond) - VZ Gekroond wapenschild / KZ 3-regelige tekst - lood 22 mm - ZF
Lot #5683 - medals netherlands
Tokens en loodjes - Zuiderzee - Bakenloodje 'Klein vuurlood' 1749 (type Pelsdonk 311) - VZ Drie vuurtorens SVYDER ZEESE VUUR BAKENS / KZ Klimmende leeuw onder rozet boven jaartal IN HOLLEN WEST V Lt - lood 26 mm - bijna ZF - Toegevoegd: loden Jachtvergunningspenning landgoederen Van Asch van Wijk
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite