Historiepenningen - 1885 - Penning 'Tilanus-penning van het Genootschap t.b.v. Natuur-, Genees- en Heelkunde te Amsterdam' door J. Elion (Zw.671) - VZ Borstbeeld half n.l. / KZ Inscriptieruimte binnen krans en omschrift - brons 56 mm - bijna PR vlekje vz - schaars
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove medals netherlands filter medals netherlands
Lot #5193 - medals netherlands
Historiepenningen - 1889 - Penning '40-jarig Regeringsjubileum Willem III, feestcommissie Delft' door Begeer (Zw.830) - VZ Wapenschild / KZ 6-regelige tekst in krans - verguld zilver, zilver en koper 32 mm - PR (3 stuks)
Lot #5194 - medals netherlands
Historiepenningen - 1889 - Penning '40-jarig Regeringsjubileum Willem III, feestcommissie Delft' door Begeer (Zw.830) - VZ Wapenschild / KZ 6-regelige tekst in krans - zilver en (orig. verzilverd) tin 32 mm - PR resp. ZF- (2 stuks)
Lot #5195 - medals netherlands
Historiepenningen - 1889 - Penning '50-jarig bestaan Hollandsche IJzeren Spoorwegmaatschappij' door W. Schammer (Zw.841) - VZ Locomotief 'Frans Hals' / KZ 3-regelige tekst binnen krans met stadswapens - brons 44 mm - PR twee vlekjes
Lot #5196 - medals netherlands
Historiepenningen - 1891 - Penning 'P.J. van Dijk van Matenesse - Burgemeester van Schiedam en mede-oprichter Genootschap voor Munt- en Penningkunde' door J.P.M. Menger / W. Schammer (Zw.949) - VZ Borstbeeld n.l. / KZ 5-regelige tekst in krans - brons 66 mm - PR
Lot #5197 - medals netherlands
Historiepenningen - 1891 - Prijspenning 'Koningin Emma Regentes der Nederlanden' (Zw.975) - VZ Borstbeeld met diadeem en sluier n.l. (Bart van Hove en J.P.M. Menger) / KZ Ovaal veld in gekroonde lijst met leeuwekoppen en oranjetakken (W. Schammer) - zilver 67 mm - PR - in palmhouten schroefdoosje
Lot #5198 - medals netherlands
Historiepenningen - 1893 - Penning Dordrecht 'Verplaatsing Koffiebranderij & Theehandel N. Bonten naar het Schefferplein' door Begeer (Zw.1032) - VZ Portret Wilhelmina met loshangend haar / KZ Tekst met in het midden een tak van een koffieplant - tin/zink 46 mm - PR
Lot #5199 - medals netherlands
Historiepenningen - 1893 - Penning 'Mr. T.M.C. Asser' door L. Jünger (Zw.1072, KB.202, Polak47) - VZ Borstbeeld in toga n.l. in toga / KZ 3-regelige tekst binnen krans - brons 66 mm - bijna UNC - in doosje van C.J. Begeer met naam Asser in gouden letters
Lot #5200 - medals netherlands
Historiepenningen - 1893 - Reclamepenning Begeer 'Tentoonstelling Batavia' (vgl. Zw.1059) - VZ Zwevende faam met bazuin en palmtak boven wapen van Batavia / KZ Op hermelijnen mantel alliantiewapen van Nederland en Waldeck-Pyrmont met reclameomschrift Begeer - tin 46 mm - ZF
Lot #5201 - medals netherlands
Historiepenningen - 1893/1907 - 'Nieuwe prijspenning van de stad Amsterdam' door J. Elion (Zw.1076) - VZ Gekroond wapenschild met dragers binnen banderol / KZ Inscriptieruimte binnen brede rand van allerhande attributen - goud 55 mm 57,5 gram - ruim PR - o.n.v. de Amsterdamse schilder A.M. Gorter t.g.v. de Tentoonstelling van Kunstwerken 1907 - NB Er zijn zes gouden medailles uitgereikt; aan Gorter voor zijn landschap 'Winteravond'.
Lot #5202 - medals netherlands
Historiepenningen - 1894 - Penning 'Afscheid van het toneel van L.J. Veltman' door J.A.A. Gerritsen (Zw.1116) - VZ Borstbeeld n.l. / KZ Walmende olielamp op voetstuk - zilver 46 mm - bijna PR
Lot #5203 - medals netherlands
Historiepenningen - 1895 - Penning 'Bekroningspenning Wereldtentoonstelling Amsterdam' door Begeer (KB.I.245) - VZ Versierd wapenschild Amsterdam in krans / KZ Jaartal 1895 binnen eikenloof - zilver 44 mm - PR - schaars in zilver
Lot #5204 - medals netherlands
Historiepenningen - 1895 - Penning 'De Koninginnen bezoeken Limburg' door W. Achtenhagen (Zw.1169, KB.249) - VZ Borstbeeld Wilhelmina n.r. / KZ Gekroond wapenschild Limburg - verguld 42 mm - PR
Lot #5205 - medals netherlands
Historiepenningen - 1896 - Penning '25-jarig huwelijk J.P.M. Menger en J.M. van Haagen' door J.P.R. Menger (Zw.1237) - VZ Beider borstbeelden n.l. / KZ 4-regelige tekst (namen kinderen) met omschrift - brons 60 mm - ruim PR
Lot #5206 - medals netherlands
Historiepenningen - 1897 - Penning '50-jarig jubileum van C. Proper bij 's Rijks Munt' (Zw.1216) - VZ 4-regelige tekst binnen eikentak / KZ 7-regelige tekst - brons 50 mm - PR
Lot #5207 - medals netherlands
Historiepenningen - 1897 - Penning '50-jarig jubileum van provoost J.H.N. Ruysch van Dugteren bij 's Rijks Munt' (Zw.1307) - VZ 4-regelige tekst binnen eikentak / KZ 7-regelige tekst - brons 50 mm - PR
Lot #5208 - medals netherlands
Historiepenningen - 1898 - Draagteken 'Inhuldiging Wilhelmina' uitgifte E. Goudsmit te Rotterdam (S&Z.214) - Gekroond borstbeeld n.l. in kring van 28 diamanten - zilver 25x16 mm op oranje rozet - schaars
Lot #5209 - medals netherlands
Historiepenningen - 1898 - Draagteken 'Inhuldiging Wilhelmina' uitgifte H.C. Jedelo te Delft (S&Z.215) - Portret met diadeem n.l. op 8-puntige ster - zilver 21 mm op oranje rozet - schaars
Lot #5210 - medals netherlands
Historiepenningen - 1898 - Eenzijdig schildvormig draagteken 'Inhuldiging Wilhelmina' door fa Jedeloo (S&Z.184) - VZ Gekroonde W - zilver 39x28 mm - ZF
Lot #5211 - medals netherlands
Historiepenningen - 1898 - Penning 'Draagpenning feestcommissie inhuldiging Wilhelmina te Vrijenban (Delft)' (S&Z.26) - VZ Gekroond portret n.l. tussen lauwertakken / KZ 3-regelige gegraveerde tekst - zilver 35 mm met bal en draagring - ZF enige randschade - NB De feestcommissie telde 14 leden
Lot #5212 - medals netherlands
Historiepenningen - 1898 - Penning 'Inhuldiging Koningin Wilhelmina in Amsterdam' (KB.355) - VZ Borstbeeld n.l. (Bart van Hoven) / KZ Wilhelmina reikt Nederlandse maagd met leeuw de hand (W. Achtenhage) - brons 60 mm - PR
Lot #5213 - medals netherlands
Historiepenningen - 1898 - Penning 'Inhuldiging Wilhelmina in Amsterdam' door B.H. Mayer (S&Z.80) - VZ Borstbeeld n.l. met tekst / KZ Gevleugelde genius met olijftak en hand op schild; Paleis op de Dam op achtergrond - zilver 72 mm - ZF/PR, randtikken
Lot #5214 - medals netherlands
Historiepenningen - 1898/1911 - 'Grote prijspenning van Koningin Wilhelmina' door J.H. Baars, geslagen door Rijksmunt - VZ Borstbeeld n.l. / KZ Victoria met palmtak bij monument - goud 45 mm 60,5 gram - ZF kras vz in originele doos - Verleend aan A.M. Gorter voor zijn landschap 'Winteravond' op de voorjaarstentoonstelling 1911 van Arti et Amicitia
Lot #5215 - medals netherlands
Historiepenningen - 18e eeuw - Penning 'Zondeval en Kruiziging' - VZ Adam en Eva bij appelboom in het paradijs / KZ Kruizigingstafereel - brons gegoten 65 mm met draagoog - PR
Lot #5216 - medals netherlands
Historiepenningen - 18e-19e eeuw - Joodse verkiezingspenning ? - 18e-eeuwe Westfriese duit met op de gladgevijlde keerzijde gegraveerd ‘לאו'(verbod) - koper 21 mm - munt FR, gravure ZF - zeldzaam
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite