Engeland - 1805 - Penning 'Zeeslag bij Trafalgar' door C.H. Kuchler (Eimer960) - VZ Borstbeeld Admiraal Nelson n.l. / KZ Zeeslag - met inwaarts randschrift en inscriptie kz 'John White / Africa' (= naam / schip) - tin 58 mm - ZF, de rand wat schilferig. Aan de deelnemers aangeboden door Matthew Boulton.
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove medals world filter medals world
Lot #5760 - medals world
Engeland - 1807 - Token voor Sierra Leone 'Afschaffing van de Slavernij' door Pidgeon en Philip (Eimer984) - VZ 2 staande mannen geven elkaar de hand; WE ARE ALL BRETHREN / KZ 4-regelige Arabische tekst - brons 36 mm - ZF
Lot #5761 - medals world
Engeland - 1813 - Penning 'Aanbieding vaandel Kon. Militaire Academie' - door T. Webb, uitgifte Mudie 1820 (Eimer1035) - VZ Portret Hertog van York n.l. / KZ Aanbieding vaandel - brons 41 mm - PR
Lot #5762 - medals world
Engeland - 1813 - Penning 'Inname van San Sebastian' - door T. Webb, uitgifte Mudie 1820 (Eimer1036) - VZ Portret Luit. Gen. Lynedoch n.r. / KZ Soldaat bij brandend fort - brons 41 mm - PR
Lot #5763 - medals world
Engeland - 1840 (ca) - Messing doosje met deksel 'The Queen, Prince Albert, and Brittain's Hope' met drie aluminium penningen o.n.v. genoemde personen - doosje ZF penningen PR
Lot #5764 - medals world
Engeland - 1844 - Penning 'C.S. Stratton genaamd Generaal Tom Thumb' door Allen & Moore - VZ Stratton te midden van klein formaat huisraad / KZ Reiskoets n.r. - tin 38 mm met documentatie - bijna ZF
Lot #5765 - medals world
Engeland - 1848 - Whist-token door Lauer, Neurenberg - VZ Portret Victoria n.l. / KZ Kaartspeler - verzilverd 22 mm - PR
Lot #5766 - medals world
Engeland - 1851 - Penning 'Wereldtentoonstelling Londen - voor verleende diensten' door W. Wyon (Eimer 1458) - VZ Portret Prins Albert n.l. / KZ 2-regelige tekst in krans - brons 47 mm - PR - randinscriptie WEDDING.
Lot #5767 - medals world
Engeland - 1851 - Penning 'Wereldtentoonstelling Londen - voor inzenders' door W. Wyon (Eimer1459) - VZ Portret Prins Albert n.l. / KZ duif op globe met banderol tussen lauwertakken - brons 44 mm - ZF+ - randinscriptie RUSSIA. N° 355.
Lot #5768 - medals world
Engeland - 1861 - Penning 'Overlijden van Prins Albert' door Ottley (Eimer1547) - VZ Portret n.l. / KZ Treurende Britannia bij grafmonument binnen krans - verguld koper 64 mm - bijna PR
Lot #5769 - medals world
Engeland - 1862 - Penning 'Prijspenning Wereldtentoonstelling te Londen' door L.C. Wyon (Eimer1553) - VZ Britannia met leeuw te midden van beschermgodinnen / KZ 4-regelige tekst tussen eikentakken - brons 76 mm - ZF - randinscriptie H. NYMAN. CLASS IV.
Lot #5770 - medals world
Engeland - 1882 - Penning 'Huwelijk Leopold hertog van Albany en Helena van Waldeck' door J.S. en A.B. Wyon () - VZ Dubbelportret n.r. / KZ Gekroonde wapenschilden in vierlobbige omlijsting - zilver 63 mm (155 gram) - PR in origineel doosje
Lot #5771 - medals world
Engeland - 19e eeuw - Penning 'Makelaarspenning Londense Beurs (Royal Exchange Broker's Medal)' door B. Wyon - VZ Gekroond Wapenschild Groot Brittanië met dragers en banderol / KZ Wapenschild Londen onder hoed met dragers boven inscriptieruimte - zilver 40 mm in origineel lederen etui - PR - o.n.v. Matthew Watson Thomas - zeldzaam
Lot #5772 - medals world
Engeland - 1926 - 'Beloningspenning Royal Life Saving Society' - VZ Reddend zwemmer / KZ Zittende vrouw met lauwerkrans - zilver 27 mm met bal en raagoog - PR - o.n.v. M. Mathison 1926
Lot #5773 - medals world
Frankrijk - 1588 - Armenpenning van 2 deniers van het Kapittel van Champeaux - VZ St Maarten met bedelaar / KZ Waarde II in versierd veld - lood 23 mm - ZF
Lot #5774 - medals world
Frankrijk - 1799/1800 - Achthoekige jetons 'Banque de France An VIII' - VZ De Wijsheid en het Fortuin / KZ 4-regelige tekst in krans - zilver 36x36 mm - gem. ZF - drie varianten (3x)
Lot #5775 - medals world
Frankrijk - 1801 - Penning 'Vrede van Lunéville' door C. Andrieu (Bramsen107) - VZ Borstbeeld napoleon n.r. / KZ Pax met olijftak - brons 41 mm - vrijwel PR
Lot #5776 - medals world
Frankrijk - 1809 - Penning 'Intocht napoleon in Wenen' door Andrieu - VZ Porte Saint Martin te Parijs / KZ Karinthische Poort te Wenen - brons 40 mm - ZF/PR
Lot #5777 - medals world
Frankrijk - 1811 - Penning 'Doop van de Koning van Rome' door Andrieu - VZ Napoleon houdt zoon boven doopbekken / KZ 3-regelige tekst tussen 3 rijen (49) stadskronen - brons 68 mm - PR randtikken - rand beschreven "121"
Lot #5778 - medals world
Frankrijk - 1813 - Penning 'Slag bij Wurtchen' door A.J. Depaulis en N.G.A. Brenet - VZ Borstbeeld Napoleon n.r. onder lauwerkrans / KZ Trofee van geweren en vaandels op slagveld - zilver 40 mm - PR - naslag Parijse Munt
Lot #5779 - medals world
Frankrijk - 1814 - Penning 'Campagne van 1814' door Montigny - VZ Portret Napoleon n.r. / KZ Napoleon met kijker op slagveld - brons 52 mm - PR
Lot #5780 - medals world
Frankrijk - 1815 - Penning '1e verjaardag kroning Lodewijk XVIII' door B. Andrieu / De Puymaurin (Bramsen164) - VZ Portret n.r. / KZ Kroon op troon op podium met vaandels - brons 50 mm - PR-
Lot #5781 - medals world
Frankrijk - 1820 - Penning 'Geboorte van (troonpretendent) Henri V te Parijs' door Montagny - VZ Borstbeeld Carola de Berry n.l. / KZ Frankrijk als vrouw die draak vertrapt toont kind aan de goddelijke zon - brons 50 mm - vrijwel PR
Lot #5782 - medals world
Frankrijk - 1823 - Penning 'Overlijden van schilder A.E. Michallon' door N.P. Tiolier - VZ Borstbeeld n.l. / KZ Treurende vrouw bij urn - brons 51 mm - ZF vlekjes vz
Lot #5783 - medals world
Frankrijk - 1830 - Penning 'Terugkeer van Napoleons stoffelijk overschot naar Parijs' door Montagny (uitgifte Pourrat 1840) - VZ Portret Napoleon n.r. / KZ Aankomst van de doodskist bij Marianne, op de achtergrond schip en Dôme des Invalides, bovenaan Napoleon op adelaar - verguld koper 52 mm - bijna PR
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite