Nederland - Miniatuur Orde van de Eikenkroon, ingesteld in 1841 door koning Willem II als Groothertog van Luxemburg (MMW p.31 en p.41) - goud met wit en groen emaille 16x16 mm - PR
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove orders and decorations filter orders and decorations
Lot #6101 - orders and decorations
Nederland - Commandeur in de Orde van de Nederlandse Leeuw (MMW10, Evers121), ingesteld in 1815, bestaande uit halskruis zonder lint (emaille iets beschadigd) en borstster - verguld zilver 60 mm en 75 mm met wit en blauw emaille - PR
Lot #6102 - orders and decorations
Nederland - Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw (MMW10, Evers121), ingesteld in 1815 - VZ Virtus Nobilitat / KZ Nederlandse Leeuw - verguld zilver 41x41 mm met wit en blauw emaille - PR
Lot #6103 - orders and decorations
Nederland - Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw (MMW10, Evers121), ingesteld in 1815 - VZ Virtus Nobilitat / KZ Nederlandse Leeuw - verguld zilver 41x41 mm met wit en blauw emaille - PR, emaille VZ licht beschadigd
Lot #6104 - orders and decorations
Nederland - Miniatuur Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw (MMW10, Evers121), ingesteld in 1815 - VZ Virtus Nobilitat / KZ Nederlandse Leeuw - goud 17x17 mm met wit en blauw emaille - PR
Lot #6105 - orders and decorations
Nederland - Reversminiatuur Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw (MMW10, Evers121), ingesteld in 1815 - VZ Virtus Nobilitat / KZ Nederlandse Leeuw - goud 8x8 mm met wit en blauw emaille aan lint met knoop - PR
Lot #6106 - orders and decorations
Nederland - Grootkruis in de Orde van Oranje Nassau, borstster en grootlint met juweel (MMW12, Evers124, Bax9), ingesteld in 1892 - verguld zilver met wit en blauw emaille - PR, geen draagsporen, in originele doos van de Kanselarij der Nederlandse Orden te 's-Gravenhage, zeldzaam geheel
Lot #6107 - orders and decorations
Nederland - Borstster Groot-Officier in de Orde van Oranje Nassau met zwaarden (militair), (MMW12, Evers123, Bax9), ingesteld in 1892 - zilver deels verguld met wit en blauw emaille 85x85 mm - PR
Lot #6108 - orders and decorations
Nederland - Borstster Groot-Officier in de Orde van Oranje Nassau, (MMW12, Evers123, Bax9), ingesteld in 1892 - zilver met wit en blauw emaille 85x85 mm - PR in orig. doosje
Lot #6109 - orders and decorations
Nederland - Groot-Officier in de Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers123, Bax9), ingesteld in 1892 bestaande uit Borstster (miniem krasje in emaille), halskruis en rozet - verguld zilver met wit en blauw emaille - PR, geheel in orig. doos
Lot #6110 - orders and decorations
Nederland - Commandeur Orde van Oranje Nassau met zwaarden (MMW12, Evers125, Bax9), ingesteld in 1892 met breed commandeurslint (door Rijksmunt) - verguld zilver met blauw en wit emaille 56x56 mm - PR in orig. doosje
Lot #6111 - orders and decorations
Nederland - Commandeur Orde van Oranje Nassau met zwaarden (MMW12, Evers125, Bax9), ingesteld in 1892 met breed commandeurslint (door Rijksmunt) - verguld zilver met blauw en wit emaille 56x56 mm - PR in orig. doosje (iets beschadigd)
Lot #6112 - orders and decorations
Nederland - Commandeur Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9), ingesteld in 1892 met breed commandeurslint (door Rijksmunt) - verguld zilver met blauw en wit emaille 56x56 mm - PR in orig. doosje
Lot #6113 - orders and decorations
Nederland - Commandeur Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9), ingesteld in 1892 - goud met wit en blauw emaille 13x13 mm (miniatuur) - PR in mooi uitgewerkt lijstje met kroon
Lot #6114 - orders and decorations
Nederland - Officier Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9), ingesteld in 1892 - verguld zilver 42x42 mm met lint en rozet - PR in cassette Kanselarij
Lot #6115 - orders and decorations
Nederland - Officier Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9), ingesteld in 1892 - verguld zilver 42x42 mm met lint en rozet - PR, oud model van vóór 1905 met nieuw lint (zonder rozet) in oude cassette Van Wielik
Lot #6116 - orders and decorations
Lot #6117 - orders and decorations
Nederland - Ridderkruis Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9) met zwaarden, ingesteld in 1892, militair opgemaakt - zilver 42x42 mm met lint en rozet - PR in doosje
Lot #6118 - orders and decorations
Nederland - Ridderkruis Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9) met deels vergulde zwaarden, ingesteld in 1892 - zilver 42x42 mm met lint - PR
Lot #6119 - orders and decorations
Nederland - Ridderkruis (oud model) Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9) civiel, ingesteld in 1892 - zilver 38x38 mm met nieuw lint - PR
Lot #6120 - orders and decorations
Nederland - Ridderkruis Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9), ingesteld in 1892 - zilver 42x42 mm met lint - PR in etui
Lot #6121 - orders and decorations
Lot #6122 - orders and decorations
Lot #6123 - orders and decorations
Lot #6124 - orders and decorations
Nederland - Eremedaille Orde van Oranje Nassau (MMW12, Evers125, Bax9) militair - brons 26,5 mm - PR in orig. doosje
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite