Gelderland Graafschap (1141-1339) - Otto II (1229-1271) - Denier of Penning z.j. Arnhem (vdCh. I.5/6) - VZ Borstbeeld achter wapenschild met (OTT)O) COM(ES). / KZ dubbelkoppige adelaar met AR(NE ME)S - ZF
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove spanish netherlands and dutch provincial coinage filter spanish netherlands and dutch provincial coinage
Lot #401 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Graafschap (1141-1339) - Otto II (1229-1271) - Denier of Penning z.j. Arnhem (vdCh. I.5/6) - VZ Borstbeeld achter wapenschild + OTTO C - (OMES) / KZ Dubbelkoppige adelaar + (AR)N - EMES - ZF+ / net exemplaar
Lot #402 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Reinoud II (1339-1343) - Kopje of Penning z.j. Vollenhove (VdCh. II.15, vgl. Van Hengel - Imitaties 165, 188) VZ Borstbeeld n.l. met schouderversiering (+REIN)AL DVX (…) B / KZ Lang gevoet kruis + (MON- ETA-) VOL- E(HO) – FR met goed portret en rand iets uitgebroken / zeldzaam
Lot #403 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Eduard als Hertog (1361-1371) - Plak of Dubbele Groot z.j. Arnhem (vdCh. 5.2) - VZ Leeuw met toernooihelm / KZ Kort gebloemd kruis met dubbel omschrift - F/ZF
Lot #404 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Willem I (1371-1402) voor de opvolging in Gulik (1371-1393) - Gehelmde Groot of Herengroot z.j. (ca. 1390) Arnhem (vdCh. 7.12) - VZ Toernooihelm in 6-pas / KZ Kort gevoet kruis met in de hoeken 'S(utphen)-A(rnhem)-N(ijmegen)-R(oermond)' - F/ZF
Lot #405 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Lot #406 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Lot #407 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Willem I (1371-1402) voor de opvolging in Gulik (1371-1393) - Gehelmde Groot of Herengroot z.j. (ca. 1390) Arnhem (vdCh. 7.12) - VZ Toernooihelm in 6-pas / KZ Kort gevoet kruis met in de hoeken 'S(utphen)-A(rnhem)-N(ijmegen)-R(oermond)' - ZF
Lot #408 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Willem I (1371-1402) voor de opvolging in Gulik (1371-1393) - Rijnse Goudgulden z.j. Willem I voor de opvolging in Gulik (1371-1393) (Delm. 588 /R) - VZ Graaf onder baldakijn / KZ Wapentjes van Arnhem en Gelderland in 6-pas - ZF
Lot #409 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Willem I (1371-1402) voor de opvolging in Gulik (1371-1393) - Rijnse Goudgulden z.j. Willem I voor de opvolging in Gulik (1371-1393) (Delm. 588 /R) - VZ Graaf onder baldakijn / KZ Wapentjes van Arnhem en Gelderland in 6-pas - ZF/PR
Lot #410 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Arnold van Egmond (1423-1472) - 1/8 Groot z.j. (VdCh. Suppl. 29.9) - VZ Schild met de wapens van Gulik en Gelre + ARNOLD (DVX GEL Z) IVL (Z COMES) / KZ Lang kruis + MONETA (NOVA GELRENS) met A(rnhem)-N(ijmegen)-R(oermond)-S(utphen) in de kwartieren - F/ZF met randhakje / zeldzaam
Lot #411 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Arnold van Egmond (1423-1472) - Goudgulden z.j. (Delm. 604) - VZ staande Johannes / KZ 5 schilden in ronde 4-pas - FR
Lot #412 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Arnold van Egmond (1423-1472) - Goudgulden z.j. (Delm. 604) - VZ staande Johannes / KZ 5 schilden in ronde 4-pas - ZF
Lot #413 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Arnold van Egmond (1423-1472) - Goudgulden z.j. (Delm. 604) - VZ staande Johannes / KZ 5 schilden in ronde 4-pas - ZF+
Lot #414 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Arnold van Egmond (1423-1472) - Goudgulden z.j. (Delm. 604) - VZ staande Johannes / KZ 5 schilden in ronde 4-pas - ZF/PR / net exemplaar
Lot #415 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Philips de Schone (1482-1506) - Dubbel Vuurijzer 1492 van Philips de Schone minderjarig (1482-1496) (vGH 97-4) - VZ 2 zittende leeuwen met daarboven vuurijzer met wapenschild van Mechelen in afsnede / KZ Wapen op kortgebloemd kruis - ZF- / randhakjes / zeldzaam
Lot #416 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Karel van Egmond (1492-1538) - Stuiver z.j. (vdCh. 17.26) - Staande leeuw met kop n.l. met voor zich Gelders wapenschild / KZ Kort gebloemd kruis met lelie in het hart en leeuwtjes en lelies in de kwartieren - F/ZF schoongemaakt / muntvondst Harderwijk 1979 / RRR / uiterst zeldzaam
Lot #417 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Karel van Egmond (1492-1538) - Stuiver z.j. (vdCh. 17.27) - Leeuwenkop n.r. met daaronder Gelders wapenschild in multilobe / KZ Kort gebloemd kruis met leeuwtjes en lelies in de kwartieren - ZF- / schoongemaakt / muntvondst Harderwijk 1979 / RR / zeer zeldzaam
Lot #418 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Karel van Egmond (1492-1538) - Stuiver z.j. (vdCh. 17.27) - Leeuwenkop n.r. met daaronder Gelders wapenschild in multilobe / KZ Kort gebloemd kruis met punt in het hart en leeuwtjes en lelies in de kwartieren - ZF- / schoongemaakt / muntvondst Harderwijk 1979 / RR / zeer zeldzaam
Lot #419 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Karel van Egmond (1492-1538) - Muter of 1/8 Stuiver (VdCh. 17.34) - VZ Gelders wapenschild in veld + (KAROL) DVX GEL IVL / KZ lang gevoet kruis + MON GEL IVL (CO 3) met in de hoeken 'G-E-L-R' - FR / rand iets uitgebroken / zeer zeldzaam
Lot #420 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Karel van Egmond (1492-1538) - Snaphaanschelling z.j. (Delm. 516) met 'GEL' in afsnede - ZF / ex L. Schulman 14 no. 74
Lot #421 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Karel V (1506-1555) - Korte 1555 met Gelders kruisje (vGH 198-4b / PW 1002/R) - ZF- met leesbaar afgekort jaartal / schaars/zeldzaam
Lot #422 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Karel V (1506-1555) - Gouden Zonnekroon 1555 (Delm. 625 / vGH 186-4) - VZ Gekroond wapen met 2 vuurijzers en met zon boven de kroon / KZ Leliekruis met dubbelkoppige adelaars en torens in de hoeken - ZF / ex muntvondst Huizinge 1979 - ex J. Schulman 271 (november 1980) no. 24 - ex L. Schulman 13 (november 1994) no. 28 / niet eerder bij MPO voorgekomen en ook bij Schulman het enige bekende exemplaar / RRRR /...
Lot #423 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Philips II (1555-1598) - 1/10 Philipsdaalder 1571 met buste n.r. en Gelders kruisje op KZ (vGH 213-6b / CNM 2.17.22) - ZF/PR net exemplaar / ex L. Schulman 14 no. 113 / zeldzaam
Lot #424 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Hertogdom (1339-1581) - Philips II (1555-1598) - 1/5 Philipsdaalder 1567 met buste n.r. en Gelders Kruisje tussen '15' en '67' (vGH 212-6d / CNM 2.17.20) - FR
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite