Gelderland Provincie (1581-1795) - Duit 1760 (PW 1017 / CNM 2.17.195) - UNC- / met iets groene patina en originele kleur
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove spanish netherlands and dutch provincial coinage filter spanish netherlands and dutch provincial coinage
Lot #451 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Duit 1760 (PW 1017 / CNM 2.17.195) - UNC / met originele kleur
Lot #452 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Duit 1763 (CNM 2.17.195 / PW 1017 /R) - ZF- / zeldzaam
Lot #453 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Duit 1784 (PW 1018 / CNM 2.17.196) - PR/UNC
Lot #454 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Duit 1788 (PW 1019 / CNM 2.17.197) - ZF / met 'uitgezaagde tekst
Lot #455 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Bezemstuiver 1640 mmt. Lelie (V. 17.3 / CNM 2.17.178) - ZF
Lot #456 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Bezemstuiver 1738 + 1759 (V. 17.4 / HPM Ge 107 / CNM 2.17.179) - ZF en PR/UNC met randhakje en iets zwakte - schaars / oplage: 1759-1760: 26.710 ex / Totaal 2 stuks
Lot #457 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Bezemstuiver 1764 (V. 17.4 / CNM 2.17.179) - UNC-
Lot #458 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Bezemstuiver 1785 mmt. Korenaar (V. 17.7 / CNM 2.17.181) - UNC-
Lot #459 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Dubbele Stuiver 1734 mmt. Springend paard (CNM 2.17.173) - ZF/PR / net exemplaar
Lot #460 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - 1/4 Gulden of Muntmeesterpenning 1759 (CNM 2.17.159 / V. 14.6) - ZF
Lot #461 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - 10 Stuivers 1751 OVERSLAG 1750 mmt. Man met heidestruiken (CNM 2.17.157 / Delm. 1193 suppl. /R2) - PR / mooi exemplaar met mooie patina / zeer zeldzaam
Lot #462 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - 1 Gulden 1762 (CNM 2.17.155 / HPM Ge 88 / Delm. 1178) - ZF
Lot #463 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - 1 Gulden 1763 (Delm. 1178 / CNM 2.17.155 / HPM Ge 88) - UNC- / mooi exemplaar met mooie kleur
Lot #464 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - 1 Gulden 1764 (Delm. 1178 / CNM 2.17.155 / HPM Ge 88) - FDC / schitterend exemplaar met mooie kleur
Lot #465 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - 1 Gulden 1767 jaartal ONBEKEND mmt. Geknotte boom (Delm. - / vgl. Delm. 1178 / CNM - / vgl. CNM 2.17.155 / HPM - / vgl. HPM Ge 88) - 10.50 gram en met kabelrand - FR / RRR / uiterst zeldzaam
Lot #466 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - 1/2 Gulden 1694 (Delm. 1192 / CNM 2.17.156) - FR / oplage 44.085 ex. / zeldzaam
Lot #467 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Lot #468 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - 2 Gulden 1694 mmt. Eenhoorn en met generaliteitswapen (CNM 2.17.149 / HPM Ge 87 / Delm. 1155 /R1) - ZF- met strookeinde / zeldzaam
Lot #469 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - 1/2 Leeuwendaalder 1606 (Delm. 869/R3 / CNM 2.17.113 / HPM Ge 57) - ZF / RRR / net exemplaar voor type en hoogst zeldzaam
Lot #470 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Leeuwendaalder 1641 (Delm. 825 / CNM 2.17.107) - ZF
Lot #471 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Leeuwendaalder 1643 (CNM 2.17.107 / Delm. 825) - ZF+
Lot #472 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Leeuwendaalder 1648 mmt. Lelie (Delm. 825 / CNM 2.17.108 / HPM Ge 56) - F/ZF
Lot #473 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Leeuwendaalder 1680 mmt. Zittend hondje (Delm. - suppl. - vgl. Delm. 825 / HPM - / CNM 2.17.111) - ZF- / RRR / uiterst zeldzaam
Lot #474 - spanish netherlands and dutch provincial coinage
Gelderland Provincie (1581-1795) - Bourgondische Kruisrijksdaalder 1591 (Delm. 803 / CNM 2.17.92) - FR / keerzijde volledig gecorrodeerd / vondstex. Oudekerk a/d Amstel 2014
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite