Engeland - Verzameling munten Engeland in album van Farthing tot Crown met veel modern en iets Ierland
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove coins world in lots (books and albums) - room sale only filter coins world in lots (books and albums) - room sale only
Lot #4226 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Engeland - Collectie Engeland van 1 Farthing t/m 5 Shillings, bevat o.a. iets zilver, ½ Crown 1945 en 1 Crown 1951. Op type en jaartal verzameld in munthouders. Ruim 330
Lot #4227 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Engeland - Jaartalcollectie Engeland en Ierland in 2 albums wb. UNC
Lot #4228 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Engeland - Verzameling op type en jaartal tussen 1897 tot 1997 van 1 Farthing t/m ½ Crown in munthouders. Ruim 250 stuks
Lot #4229 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Engeland - Verzameling Engelse munten in album 20e eeuw wb. zilver
Lot #4230 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Frankrijk - Prachtige verzameling munten Frankrijk in album van 1 Centimes t/m 20 Francs wb. betere jaren (Centime 1910) en vele mooie kwaliteiten
Lot #4231 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Frankrijk - Mooie verzameling munten Frankrijk in 4 albums van Royales tot modern wb. leuk oud materiaal en veel modern
Lot #4232 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Frankrijk - Collectie Frankrijk van 1 Centime t/m 100 Francs van 1853 t/m 1994 op type en jaartal verzameld in munthouders. 400 Stuks
Lot #4233 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Frankrijk - Collectie Frankrijk wb. zilver in album. Op type verzameld van 1 Centime tot en met 100 Francs waarbij ook iets ouder
Lot #4234 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Hongarije - Verzameling munten Hongarije in album wb. grootformaat zilver
Lot #4235 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
India - Zeer interessante verzameling munten van Indiase Princely States: Baroda, Barathpur, Bhopal, Bikaner en Mysore, moet gezien worden
Lot #4236 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
India - Mooie verzameling munten van Brits- en Portugees India in album wb. interessant (oud) materiaal en nette kwaliteiten
Lot #4237 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
India - Interessante verzameling van 12 diverse gouden Fanams van oa. Tuticorin, Cochin, Nayakas of Chitradurga, Coorg, Marathas, Hoysalas, Gangas of Talkad en Mysore
Lot #4238 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
India - Verzameling van ruim 12 Indiase gouden Fanams in verschillende types en uitvoeringen
Lot #4239 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
India - Mooie jaartalcollectie India in album wb. UNC en FDC
Lot #4240 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Joegoslavië - Collectie Joegoslavië tussen 1920 en 1989 op type en jaartal verzameld op 20-vaksbladen in munthouders
Lot #4241 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Kanaaleilanden - Verzameling munten Jersey, Guernsey en Man in album met herdenkingsuitgiften en wat ouder materiaal
Lot #4242 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Marokko - Mooi verzameling munten van Marokko in album wb. vele Falussen, (fractionele) Dirhams van de 17e, 18e en 19e eeuw, verder doorlopend tot ca. 1953
Lot #4243 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Monaco - Verzameling munten Monaco 1837-1992 in album, tevens iets Madeira
Lot #4244 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Nepal - Mooie verzameling munten van Nepal vanaf middeleeuws Lihchhavi-dynastie tot moderne Paisa's, Rupees en Mohurs - totaal ca. 140 munten
Lot #4245 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Oostenrijk - Collectie Oostenrijk van 1 Groschen tot en met 20 Schilling in 2 albums op jaartal verzameld wb. vooroorlogs regelmatig in leuke kwaliteiten!
Lot #4246 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Oostenrijk - 2 ordners met collectie munten naoorlogs Oostenrijk
Lot #4247 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Polen - Verzameling munten Polen en Rusland, vnl. herdenkingsuitgiften vanaf ca. 1965 tot heden
Lot #4248 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Rusland - Verzameling Rusland van 1 Kopeke t/m 50 Roebel tussen 1950 en 2009 in 2 albums op type en jaartal verzameld
Lot #4249 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Scandinavië - Prachtige verzameling munten van Denemarken en Zweden in album met veel materiaal van de 17e, 18e en 19e eeuw
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite