Duitsland - Lot met 8x 28 Stuber z.j. van Emden (Ferdinand II 1624-1637) en 4x Gulden zu 28 Stübern z.j. (Anton Günther 1603-1667) - kwaliteit gem. F tot ZF
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove coins world in lots (boxes) - room sale only filter coins world in lots (boxes) - room sale only
Lot #4457 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - Leuke verzameling 5, 10 en 20 Markstukken DDR in 3 mapjes in doosje, alle herdenkingsuitgiften
Lot #4458 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - MUNTVONDST- In 2014 werden met een metaaldetector op het strand van Ameland 37 munten gevonden: kleingeld uit het Hanze-gebied ca. 1540-1560, vier Engelse sixpences 1571-1594 en een halve Leicester rijksdaalder Holland 1595. Apart geveild worden de halve Leicester rijksdaalder en een zeldzaam 3-groschenstuk 1546 uit Danzig. De rest als lot (naar herkomst van west naar oost):
Lot #4459 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - Doosje muntsets Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland, ruim 40 st.
Lot #4460 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - Leuke verzameling 5 en 10 Markstukken BRD 1966-1976, alle herdenkingsuitgiften
Lot #4461 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - Doosje met album en zakje munten Duitsland koers, tevens boek Frankrijk, toegevoegd Schulman, J. - 'Handboek van de Nederlandse munten van 1795-1965' (Jacques Schulman N.V., Amsterdam, 1966) gebonden in hardcover
Lot #4462 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - Doosje met diverse 10 Marken Duitsland herdenkingsuitgiften, tevens 1x 5 Mark
Lot #4463 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - Doosje met zilveren 5 en 10 Markstukken
Lot #4464 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - Witte map met lotje van 6 Duitse munten, gevonden in de muntvondst van Harderwijk in 1979: 2x Albus van Keulen (Noss22-24); Oost-Friesland Edzard I Dubbele Kromstaart 1504 (met gat); Kleef en Berg Johann II Stuiver 1509 en Braspenning 1503 en Bisdom Osnabrück Eric (1508-32) ¼ Schilling z.j.
Lot #4465 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - Doosje met aardige, vnl. oudere munten Duitse Staten wb. 4 Groschen 1799 Pruisen, Stedengeld en porceleinen Noodgeld
Lot #4466 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Duitsland - Doosje munten meest vooroorlogs Duitsland
Lot #4467 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Engeland - Doosje 39 muntsets United Kingdom, wb. toegvoegd 14 sets Isle of Man en Jersey
Lot #4468 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Engeland - Doosje met Halfcrown 1817 (KM667), 1 Shilling 1834 (KM713) en Halfcrown 1883 (KM740)
Lot #4469 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Engeland - Lotje met 4 munten: Groat nd. Edward III F, Halfpenny 1920 a.UNC, Threepence 1859 VF+ en Shilling 1834 F/VF
Lot #4470 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Engeland - Doosje munten Engeland en Kanaaleilanden wo. crownsize en koers
Lot #4471 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Engeland - Doosje met diverse Engelse munten wb. herdenkingsuitgiften
Lot #4472 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Engeland - Doosje oudere munten van Engeland
Lot #4473 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Engelse Koloniën - Doosje munten Engelse koloniën en Kanaaleilanden wo. veel crownsize ook wat koers
Lot #4474 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Ethiopië - Doosje met enkele oude en nieuwe Ethiopische munten, iets zilver
Lot #4475 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Finland - Mint set 1999, 2000, 2001 (LL-AK1 1999-2001) - mintage 75.000 pcs.
Lot #4476 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Finland - Doosje met 2x proofset Finland 2002 (zonder gouden penning), tevens zakje diverse munten wereld wb. iets Duitsland koers
Lot #4477 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Frankrijk - Spectaculaire en grote collectie van ruim 400 Franse munten in Beba-cassette met 8 lades. De verzameling beslaat een periode van ca. 1000 jaar en begint in de vroege Middeleeuwen Koninklijk en Feodaal met munten rond het jaar 900 wb. Brakteaten, Deniers en Mailles, later vele Karolingische uitgiften van Karel de Kale (840-877). Vrijwel alle heersers vanaf de 16 eeuw zijn vertegenwoordigd met Douzains, Gros, Blancs, Liards, Sols,...
Lot #4478 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Frankrijk - Doosje met Franse munten (kleingeld) vanaf Franse Revolutie tot heden wb. betere jaren - totaal ca. 430 munten, tellijst in kavel
Lot #4479 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Frankrijk - Doosje met 6 verschillende zilveren 1½ Euro herdenkingsuitgiften vanaf 2002 in originele cassettes - Proof
Lot #4480 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Frankrijk - Doosje met ca. 19 stuks 5 Sols 1792 Monneron
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite