Spanje - Leuke en afwisselende verzameling koperen en zilveren Spaanse munten tussen 17e en 19e eeuw wb. leuk materiaal wo. Peseta 1869, 2 Reales, 4 Reales etc.
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove coins world in lots (boxes) - room sale only filter coins world in lots (boxes) - room sale only
Lot #4607 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Spanje - Doosje met ca. 18 stuks zilveren 2 Reales Spanje tussen 1682 en 1851 in gem. Fraai tot Zeer Fraai incl. een paar 4 Reales
Lot #4608 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Spanje - Doosje met ruim 30 koperen oude Spaanse munten 18e en 19e eeuw, vnl. bestaande uit 4 en 8 Maravedis
Lot #4609 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Straits Settlements - Mooi lot van 43 munten Straits Settlements 19e en 20e eeuw, ingekaart op 3 muntbladen van ¼ Cent t/m 1 Dollar in vnl. nette kwaliteiten
Lot #4610 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Thailand - Houten kistje met 4 zelfgemaakte bladen met Thaise theehuistokens wb. leuk oud authentiek materiaal, totaal ca. 64 stuks
Lot #4611 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Thailand - Doosje met 3x zilveren Tamlung of Tok Money (Mitch.2805, Optiz p354) uit de Nan-regio, tevens 3x kleine Tok's en 1x Leaf Money (Opitz p200)
Lot #4612 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Thailand - Doosje met ¼ Tamlung (16,77 gram, Mitch.2802) en 2x Tamlung (65,82 en 65,71 gram, Mitch.2800) uit de Chengmai-regio
Lot #4613 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Thailand - Lotje met 5x Bullet-money Baht's, verschillende heersers (Rama I t/m IV en Ramathibodi) met verschillende instempelingen: Prasat, Unalom, Mongkut, Krut
Lot #4614 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Thailand - Lotje Bullet-money met div. fracties van Thaise Baht's en hele Baht's wo. Salungs, Siks, Fuangs, Song Pai en Pai's - totaal ca. 10 stuks
Lot #4615 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Thailand - Doosje bullet coinage (kogelgeld) met 3 x 1/8 en 3 x 1/4 Tical (Baht)
Lot #4616 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Thailand - Kingdom of Dvaravati (Lavapura) - Doosje met 2 ingots: lood 35,53 gram (MNWC2613) en lood 127,31 gram (MNWC2612)
Lot #4617 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Timor - Grote hoeveelheid zilveren, deels in rollen, 3 Escudos 1958 (ca. 380 stuks), 6 Escudos 1958 (ca. 690 stuks) en 10 Escudos 1964 (ca. 260 stuks) - kwaliteit zeer netjes, ook veel UNC en FDC
Lot #4618 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Tunesië - Doosje met 11x 1 Dinar 1969 uit serie 'Numismatica Italiana' (KM293-301) - KM292 (Hannibal) is missend, Masinissa en Venus dubbel
Lot #4619 - coins world in lots (boxes) - room sale only
USA - Partij muntsets waarbij accent na 2000 met Mint proofsets 2009, 2011, 2013, Uncirculated Coin sets 2008, 2009, 2010, Presidential $ 1 Coin proofsets en 50 State Quarter proofsets. Ruim 80
Lot #4620 - coins world in lots (boxes) - room sale only
USA - Doosje met muntsets tussen 2000 en 2013 wb. United States Mint Proof Set (ca.9 stuks), Presidential $ 1 Coin Sets, 50 State Quarter sets. Ruim 45 stuks
Lot #4621 - coins world in lots (boxes) - room sale only
USA - Verzameling ½ en 1 Dollar zilver merendeel Commerorative Coinage, wb. ½ Dollar 1946, 1952 en 1 dollar 1896
Lot #4622 - coins world in lots (boxes) - room sale only
USA - Doosje met veelal zilveren (commemorative) Dollars
Lot #4623 - coins world in lots (boxes) - room sale only
USA - Doosje met div. zilveren Ounce Dollars, tevens iets div.
Lot #4624 - coins world in lots (boxes) - room sale only
USA - Doosje diverse munten USA wb. 3 Cents 1881 en Halfdollar 1893
Lot #4625 - coins world in lots (boxes) - room sale only
USA - Doosje met Amerika Lincoln 1 Cent (KM132) en Lincoln 1 Cent 1982 (KM201), veelal originele muntglans. Ruim 3800 gr.
Lot #4626 - coins world in lots (boxes) - room sale only
USA - Blikje met ca. 650 Wheat Cents - periode 1909-1958 (KM132)
Lot #4627 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Vaticaanstad - Doosje met 5 Euro 2012 "John Paul I 100th Anniversary of Birth"(KM436) en 10 euro 2012 "20th World Day of the Sick" (KM437) - Proof
Lot #4628 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Vaticaanstad - Doosje met 5 Euro 2006 "World Peace Day" (KM395) en 10 Euro 2006 "350 Years Anniversary St. Peter's Collonade" (KM396) - Proof
Lot #4629 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Vaticaanstad - Doosje met 5 Euro 2013 "World Peace Day" en 10 Euro 2013 "50th World Day of Prayer for Vocations" - Proof
Lot #4630 - coins world in lots (boxes) - room sale only
Vaticaanstad - Doosje met 5 Euro 2008 "World Youth Day" (KM406) en 10 Euro 2008 "World Day of Peace"(KM407) - Proof
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite