Nederland - Doosje penningen in gehalte .999
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove medals in lots filter medals in lots
Lot #5895 - medals in lots
Nederland - Lotje met 6 grootformaat penningen: 1949 'VVVF - Vereninging van Vernis- en Verf- Fabrikanten en Handelaren in Nederland', 20e eeuw 'Levensverzekeringsmaatschappij Boeren en Tuinders', 1865 'Tentoonstelling van tuinbouw te Amsterdam', Utrecht 1936 '3e eeuwfeest Universiteit Utrecht', 1920 '50-jarig bestaan Stoomvaart-maatschappij Nederland' door J.C. Wienecke en 1984 'Restauratie Norbertijnenpoort' door Niel Steenbergen
Lot #5896 - medals in lots
Nederland - Mooi lot van ca. koperen 8 armenpenningen uit Antwerpen: brood 1605, 1666, 1677 en 1708: turf 1504 en 1620; O.L.V.-kerk 1636 (2x), FR tot ZF
Lot #5897 - medals in lots
Nederland - Doos met moderne zilv. penningen + iets divers
Lot #5898 - medals in lots
Nederland - Mooi lot van ca. 10 penningen '400-jarige herdenking geboorte Willem van Oranje 1933' door M.P.J. Fleur (KB.660/9) - VZ Borstbeeld half n.r. / KZ Vlag met tekst op pijlenbundel - brons gegoten 85 mm; verguld zilver, zilver en brons 60 mm; zilver en brons 40 mm; zilver 25 mm; messing 25 mm met draagoog; verguld zilver 20 en 13 mm met bal en ring - alles ca. PR
Lot #5899 - medals in lots
Nederland - Lot met 2 Nederlandse penningen: 1975'25 jaar Herdenking Einde Oorlog' - aluminium 75 mm en 1970 'Herdenking Buchenwald' - brons 70 mm
Lot #5900 - medals in lots
Nederland - Lot met enkele honderden (verschillende) Wooden Nickel en Dollar jetons USA
Lot #5901 - medals in lots
Nederland - Aardig lot van ca. 8 19e-eeuwse penningen wo. Eeuwfeest Fundatien van Renswoude 1856, Overlijden H. de Vries 1844 en 2e eeuwfeest 's Rijks Artillerie Inrichtingen 1879
Lot #5902 - medals in lots
Nederland - Cassette met moderne penningen wb. zilveren
Lot #5903 - medals in lots
Nederland - Doos met moderne zilv. peningen in cassettes, tevens wat zilveren munten Beatrix
Lot #5904 - medals in lots
Nederland - Interessant lot van ca. 40 reclame- en betaalpenninkjes wo. Handelsmaatschappij De Veluwe 1, 2 en 5 cent, Utrechtsche Courant, Winkelcentrum Dierenselaan, Fa. Verschuur 1874, divers waardegeld etc.
Lot #5905 - medals in lots
Nederland - Lot met grootformaat Nederlandse penningen: 1906 '300ste geboortedag Rembrandt van Rijn', 1911 'Prof. Dr. J.D. van der Waals - winnaar Nobelprijs Natuurkunde in 1910’, 1934 plaquette 'Prinses Juliana' en 1898 'Inhuldiging Wilhelmina in Amsterdam' zilver
Lot #5906 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 4 VPK-penningen: 200 Jaar Teyler's Stichting 1979, Vierkant met cirkel in hoek 1980, A bird in the hand … 1980 en Geboortepenning 1981
Lot #5907 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 4 VPK-penningen: Vrij ontwerp 'Kiem' 1982, Holle bolle Gijs 1982, Hugo de Groot 1983 en Willy the Naughty Cat 1984
Lot #5908 - medals in lots
Nederland - Collectie penningen 'Beroemde Schilders' - uitgifte KMN
Lot #5909 - medals in lots
Nederland - Collectie penningen Hollandsche Helden, serie van 13 Zeehelden in brons - uitgifte Muntpost
Lot #5910 - medals in lots
Nederland - Doosje met Nederlandse Stedenpenningen: brons, nikkel en zilver, tevens iets diversen
Lot #5911 - medals in lots
Nederland - Doosje met penningensets in luxe cassettes: Nederlandse Bankbiljettenstempels, Het nieuwe Geld van Europa (2 cassettes) en De nieuwe EU Landen
Lot #5912 - medals in lots
Nederland - Kunststof kastje met 8 laden met ca. 167 penningen wo. Opening Hemtunnel 1983, Grontmij 1955, gouden huwelijk Juliana 1987, fantasie met de Carthaagse Koningin Dido, adrespenning Hotel de Toelast te Alkmaar, diverse inhuldigings-, automaat- en gaspenningen
Lot #5913 - medals in lots
Nederland - Lot van ca 4 penningen w.o. 25 jaar Mij tot Nut van 't Algemeen 1809 zilver, Penning Verdienste voor het Roode Kruis in de oorlog van 1870-71 tin, Jubileum Firma Van Vloten & De Gijselaar 1889 's Rijks Munt, Kerstvlucht 'De Pelikaan' 1933
Lot #5914 - medals in lots
Nederland - Mooi lot van ca. 24 penningen m.b.t. koningshuis, wo. 'Strooipenning Inhuldiging Wilhelmina 1898' zilver, 'Geboorte Beatrix 1937' en 'Emma Koningin-Regentes'.
Lot #5915 - medals in lots
Nederland - Mooi lot van ca. 7 penningen '400-jarige herdenking geboorte Willem van Oranje 1933' door 's Rijks Munt - VZ Willem van Oranje geknield biddend / KZ Ijsvogel op drijvend nest - brons gegoten 87 mm; zilver, brons en zink 60 mm; zilver en brons 39 mm; messing 25 mm aan oranje lint - alles ca. PR
Lot #5916 - medals in lots
Nederland - Gedenkset Euro-bankbiljetten in sterling zilver - oplage 2000 stuks, tevens zilveren Tientje van Lieftinck, uitgifte Van Roekel
Lot #5917 - medals in lots
Nederland - Lot van ca. 10 penningen vnl. aan Delftse studenten gelieerde verenigingen wo. prijspenningen Studenten Weerbaarheid, Studenten Motorclub, draagteken Alg. Ned. Verbond Studenten Afd. Delft en gegraveerde draagtekens van verenigingen ONS en Delphia
Lot #5918 - medals in lots
Nederland - Lot met herdenkingspenningen '900-jarig bestaan Hellendoorn 1978' (6x zilver dKM.141 en 11x brons dKM.140) en '800-jarig bestaan Helmond 1978' (5x zilver dKM.144 en 26x brons dKM.143) - deels in capsels - totaal 61x
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite