Divers - Albumpje met verzameling bankbiljetten "Queen Elizabeth" wo. Australië, Bahamas, Canada, etc. - waarbij een aantal in UNC.
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove banknotes in lots filter banknotes in lots
Lot #8304 - banknotes in lots
Divers - Album Great Historic Banknotes of the World, vol met ruim 75 biljetten meest in unc
Lot #8305 - banknotes in lots
Divers - Album met ruim 125 stuks wereld ongecirculeerd
Lot #8306 - banknotes in lots
Divers - Album bankbiljetten wereld wo. ook Notgeld
Lot #8309 - banknotes in lots
Divers - Album met Suriname, Nederlands-Indië en Indonesië, ruim 100 stuks
Lot #8310 - banknotes in lots
Divers - Album bankbiljetten wereld wo. Frankrijk, België, etc.
Lot #8312 - banknotes in lots
Divers - Map met kleine collectie bankbiljetten wo. Madagascar en Jamaica.
Lot #8313 - banknotes in lots
Divers - Album vnl Indonesië en Japanse Bezetting
Lot #8314 - banknotes in lots
Nederland - Doosje bankbiljetten Nederland w.o. 50 Gulden Zonnebloem (2x), 100 Gulden Snip
Lot #8315 - banknotes in lots
Nederland - Doosje bankbiljetten Nederland 25 Gulden Salomo 8x, 20 Gulden Stadhouder, 50 Gulden Oestereetster, 100 Gulden Meisjeskop
Lot #8316 - banknotes in lots
Nederland - Doosje papiergeld wb mooie 100 Gld De Ruyter, tevens iets divers wb Scheepsgeld
Lot #8317 - banknotes in lots
Nederland - 7 biljetten van 25 gulden wo 1927 en 1929 bijna zeer fraai
Lot #8318 - banknotes in lots
Nederland - Doosje papiergeld wb 100 Gld Erasmus, nette kwaliteiten
Lot #8319 - banknotes in lots
Nederland - Doosje papiergeld wb mooie 10 Gld 1953 en 25 Gld Mees, tevens iets divers wb Scheepsgeld
Lot #8320 - banknotes in lots
Nederland - Doosje papiergeld wb nette 100 Gld Erasmus, tevens iets divers
Lot #8321 - banknotes in lots
Nederland - 7 biljetten van 100 gulden wo de Ruyter (2x) en Erasmus
Lot #8322 - banknotes in lots
Nederland - 4 biljetten in unc/unc- tussen de 25 en 100 gulden wo Steenuil en Sweelinck
Lot #8323 - banknotes in lots
Nederland - 12 biljetten in unc/unc- tussen de 1 en 10 gulden
Lot #8324 - banknotes in lots
Nederland - Doosje papiergeld wb nette 10 Gld 1953, 25 Gld Mees en 100 Gld Erasmus, tevens iets divers
Lot #8325 - banknotes in lots
Nederland - Doosje papiergeld wb nette 25 Gld Huygens, 100 Gulden de Ruyter, tevens iets divers
Lot #8326 - banknotes in lots
Nederland - Doosje met 3x 50 Gulden biljet NL: Minerva, Oestereetser en Zonnebloem
Lot #8327 - banknotes in lots
Nederland - 26 biljetten van 10 gulden wo Zeeuws Meisje
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite