(Munt)sieraden - Lot van broche en halve gesp met afbeelding als keerzijde zilveren rijder - zilver 69 resp. 65 mm - samen 60 gram
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove miscellaneous filter miscellaneous
Lot #6301 - miscellaneous
(Munt)sieraden - Armbandje gemaakt van zilveren stuivertjes Willem III
Lot #6302 - miscellaneous
(Munt)sieraden - Doosje met verguld herenzakhorloge 'Money Watch' met zilveren tientje Beatrix als wijzerplaat.
Lot #6303 - miscellaneous
(Munt)sieraden - Armand met zilveren dubbeltjes en Wajangpoppen Ned. Indië.
Lot #6304 - miscellaneous
Ethnografie - Laos, lot van ca. 4 ruwe 'Tijgertong'-lat - 2 en 1 tamlung - zilver 100-109 mm - gemiddeld ZF
Lot #6305 - miscellaneous
Ethnografie - Laos, lot van ca. 5 stuks glad 'Tijgertong'-lat en 'Kanogeld'
Lot #6306 - miscellaneous
Ethnografie - Interessant lot van ca. 11 stuks oorspronkelijk geld wo. schelpengeld, kissiepenny en een fraaie halsketting van Venetiaanse kralen
Lot #6307 - miscellaneous
Ethnografie - Lot van ca. 4 halskettingen waarvan 1 van kokosnootbast en 3 van schelp, wo. 1 met glaskralen
Lot #6308 - miscellaneous
Ethnografie - Lot van 2 losse plaatjes van een verengordel ('feather coil') uit de Solomon Eilanden - bestaande uit aaneengelijmde duivenveren met een rand rode veertjes van het kardinaaldwerghoningetertje
Lot #6309 - miscellaneous
Ethnografie - Birma, Chan provincies - platte zilverbaar type 'flower money' (vgl Mitch.2810/12) - zilver 70 mm 51,9 gram - vrijwel PR
Lot #6310 - miscellaneous
Ethnografie - Laos, Koningen van Lanchang - vroege 'gladde' Lat - ½ tamlung gestempeld vis/olifant/chakra (Mitch.2783) - zilver 55 mm 31,5 gram - ZF - Toegevoegd idem 1 tamlung boot/olifant/chakra 90 mm 65,5 gram (authentiek?)
Lot #6311 - miscellaneous
Ethnografie - Laos, Koningen van Lanchang - Latere Lat (16e eeuw) - 1 tamlung gestempeld olifant/lotus (Mitch.2792) - zilver 88 mm 59,5 gram - ZF
Lot #6312 - miscellaneous
Ethnografie - Laos, Koningen van Lanchang - 'Wiel'-lat (eind 16e eeuw) - 1 tamlung gestempeld 3x wiel (Mitch.2999) - zilver 92 mm 60,3 gram - ZF
Lot #6313 - miscellaneous
Ethnografie - Laos, Koningen van Laos - 'Tijgertong'-lat (17e eeuw) - 2 tamlung gestempeld 3x 'Na' (Mitch.3004/06) - zilver 131 mm 118,5 gram - ZF
Lot #6314 - miscellaneous
Ethnografie - Lot metalen ethnografica wo. koperbaren, Zimbabwaanse 'H-shaped crosses', manilla en amuletten met arabische tekst (26x)
Lot #6315 - miscellaneous
Ethnografie - Cambodja, Koningen van Angkor 9e-15e eeuw - Lot van 6-, 3- en 1-'unit' lood (Mitch.2654, 2655/57, 2658/62) resp. rond 19 gram, vijflobbig 13 gram en rond 2,5 gram (3x)
Lot #6316 - miscellaneous
Ethnografie - Cambodja, Koningen van Angkor 9e-15e eeuw - Lot van 6?- , 3- en 1-'unit' lood (Mitch. type 2655/57, 2658/62) vijflobbig 23, 17 en 12 gram en rond 3 gram - toegevoegd knobbelig rond brokje zilver (Thais?) (5x)
Lot #6317 - miscellaneous
Ethnografie - Halsketting van millefiori- afgewisseld met opale glaskralen en eindsteen van kiezel
Lot #6318 - miscellaneous
Ethnografie - Lot van ca. 31 ethnografica van schelpen, wo. 2 kettingen, 2 hangers alsmede complete, doorboorde en afgeslepen cowries
Lot #6319 - miscellaneous
Ethnografie - Gekrulde zwijnenstoottand, ketting van tanden en schelpen, en doorboorde stenen schijf
Lot #6320 - miscellaneous
Curiosa - Zilveren muntkokertje Willem I met zilverkeuren voor dubbeltjes, afneembaar deksel; met een bezemstuiver 1764 in de deksel en een dubbeltje van 1826 in de bodem - doorsnede 11 mm, hoogte 21 mm
Lot #6321 - miscellaneous
Curiosa - Oorkonde 'Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau in zilver met zwaarden', uitgereikt in 1978 incl. miniatuur Eremedaille Orde van Oranje-Nassau met zwaarden en 2x miniatuur Trouwe Dienst Marine zilver en baton Trouwe Dienst
Lot #6322 - miscellaneous
Curiosa - Duitse Rijk "Seepost Kiel" koperkleurig ovalen penning, doorboring, adelaar met hakenkruis en ingestanst nummer "M132". 60 X 40 mm
Lot #6323 - miscellaneous
Curiosa - Cupel - bodemvondst voormalig munthuis Harderwijk 1997 - samengeperst beendermeel 36 mm hoog 18 mm - gebruikt; rand grotendeels weggebroken - NB Gebruikt bij gehaltebepaling goud of zilver
Lot #6324 - miscellaneous
Curiosa - Zwaard (Indonesisch) gemaakt van ca. 75 oude Chinese cashmunten
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite