Tallér, Ag, 1623, Prága /Prag/
Av: FERDINANDVS •II•D•G•-R-IM•S•A•G•H•BO•REX• álló király páncélban /stehender gepanzerter König
Rv: ARCHID•AVSTR•DVX-BVRG•MAR•MO•1623 sas mellén koronás címer /gekröntes Wappen auf Adlerbrust
28.98 g
Vogl.: 138/B,
lapkahiba /Schrötlingsfehler/
sehr schön
Numismatic Auction #14
By: Nudelman Numismatica
Sep 27, 2014 Europe/Budapest
Nudelman Numismatica Numismatic Auction #14
Saturday Sep 27, 2014 08:30 to 17:00 Europe/Budapest Europe/Budapest
Saturday Sep 27, 2014 08:30 Europe/London
- (-) Remove habsburg i. filter habsburg i.
- (-) Remove 292 filter 292
Showing 1 - 3 of 3
Lot #195 - habsburg i.
Lot #196 - habsburg i.
Garas /Groschen/, Ag, 1630, Nagybánya /Neustadt/
Av: •FERD•II•D•G•RO•IS•S•AV•GE•HV•B•REX• oldalt verdejegy /zur Seite Mzz./ N-B
Rv: •PARTRONA•HVNGARIAE•1630•
2.21 g
Huszár: 1194, Unger II.: 913a.
vorzüglich
Lot #197 - habsburg i.
Denár, Ag, 1634, Nagybánya /Neustadt/
Av: •FER•II•D•G•R•I•S•A•G•H•B•REX• címer felett évszám /Jahreszahl über dem Wappen/ 1634 oldalt verdejegy /zur Seite Mzz./ N-B
Rv: PARTRONA•HVNGARI•
0.39 g
Huszár: 1206, Unger II.: 917b,
RRR!
lapkavég /Zainende/
fast vorzüglich