Editions V. Gadoury

lot # 426 - France

Saturday Dec 06, 2014 08:00 Europe/Rome

Louis XIV 1643-1715 É́cu de Flandre aux palmes, Lille, 1694W, AG 36.84g.
Ref : G. 219
Conservation : TTB/SUP. Rare,rf