Editions V. Gadoury

lot # 929 - Russia

Saturday Dec 06, 2014 08:00 Europe/Rome

Alexandre I 1801-1825 lot de 4 pieces de 2 Kopecks: 1811 EM-HM 16.47g, 1820 EM-HM 13.45g, 1862EM 9.34g, 1872EM 6.63g
Ref : KM# C118.3, Y4a.1, Y10.1
Conservation : TTB/SUP