Maison Palombo

lot # 639 - russie

Saturday Dec 13, 2014 09:00 to 19:00 Europe/Paris Europe/Paris
Dec 13, 09:00 GMT

Russie Anna (1730 - 1740) 1 poltina , 1736 Kadashevsky Moscou , 12.93g , Bit. Manque cf.170 , KM 196 , TTB à Superbe , NGC XF 45;
Estimated Price: €2500