By: Munten- en Postzegel Organisatie
lot # 4855 - coins world in big lots (boxes) - cannot be shipped - room sale only
Wednesday Nov 26, 2014 09:00 to Saturday Nov 29, 2014 19:00 Europe/Amsterdam
Nov 28, 18:00 GMT
Divers - Gevarieerde doos met o.a. ingelijste munten, div. sets wb. FDC- en proofsets. Bevat o.a. Frans Indochina 2 Sepeque 1879, Lincoln proofset Bicentennial Cents en Canada Double Dollar Silver proofset. Bruto plm. 350 gr.g.
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Over MPO, munten, postzegels, penningen, bankbiljetten, oude ansichtkaarten en oude aandelen!
De MPO (Munten- en PostzegelOrganisatie) bestaat sinds 1988 en heeft als missie... Read More
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite
more from this sale
Price: $ 25.00
Price: A$ 100.00
Price: € 350.00