Nomisma Spa

lot # 1501 - vatican coins and medals

Tuesday May 13, 2014 08:00 to Wednesday May 14, 2014 16:00 Europe/Rome
May 13, 08:00 BST

Giulio II (1503-1513) Giulio - Munt. 20 var. I AG (g 3,81) Macchia scura al R/, intensa patina
Grading: BB+