Saturday Sep 27, 2014 08:30 to 17:00 Europe/Budapest Europe/Budapest
Sep 27, 08:30 BST
Ezüstpénz /Silbermünze/, Ag
Av: CALMAN REX gyöngykörben egyenlô szárú kereszt, szárai végén és között ékek /gleicharmiges Kreuz im Perlkreis, an den Enden und zwischen den Armen Keile
Rv: +LADISCLAVS RE vonalkörben egyenlô szárú kereszt, szárai között ékek /gleicharmiges Kreuz im Kreis, zwischen den Armen Keile
0.39 g
Huszár: 31, Unger II.: 25, C.N.H.I.: 38,
Patina! R!
gutes vorzüglich