Numismatica Varesi s.a.s.

lot # 747 - italian

Thursday Oct 30, 2014 09:00 to 19:00 Europe/Rome Europe/Rome
Apr 29, 08:00 BST

ALESSANDRO VI (1492-1503) Grosso s.d., Roma. D/ Stemma R/ I SS. Pietro e Paolo. Munt. 16 Ag g 3,25 • Patina iridescente BB/SPL - ALESSANDRO VI (1492-1503) Grosso s.d., Roma. D/ Stemma R/ I SS. Pietro e Paolo. Munt. 16 Ag g 3,25 • Patina iridescente BB/SPL