lot # 136 - Roman Coins

Wednesday Oct 15, 2014 22:30 Europe/Madrid

Denario. 138 a.C. RENIA-1. C. Renius. 3,64 grs. AR. Pátina. Cal-1230; FFC-1088. MBC+.