lot # 1400 - peseta system Provisional Government and I Republic

Wednesday Oct 15, 2014 22:30 Europe/Madrid

20 Céntimos. 1870 (*70). S.N.-M. Pátina irisada. MUY ESCASA. MBC/MBC+.