lot # 1678 - World Coins italian states

Wednesday Oct 15, 2014 22:30 Europe/Madrid

120 Grana. 1818. FERNANDO I. NÁPOLES. AR. Busto grande. Pátina. (Golpecitos). KM-281. MBC.