lot # 386 - Medieval Coins

Thursday Feb 26, 2015 14:00 Europe/Madrid

Diner. ALFONS I. PROVENÇA. Anv.: REX ARAGONE. Mitra. Rev.: -PRO-VI-NC-IA. Cruz pasante. Pátina oscura. MUY ESCASA. Cru.VS-168. EBC+.