lot # 5089 - Company stores and advertising tokens

Thursday Feb 26, 2015 14:00 UTC

Lote 4 fichas 10 Céntimos, 1, 2 y 5 Pesetas. CAFÉ RESTAURANT TÍVOLI. AE y Ni. L-1007/1009, No cat. MBC a EBC+.