lot # 5186 - Company stores and advertising tokens

Thursday Feb 26, 2015 14:00 UTC

1 Peseta. 1899. ALMACÉN DE VÍVERES. MINAS DE BERGA. BERGA. Latón. Pátina. ESCASA. L-3099. MBC+.