lot # 321 - Byzantine Coins

Thursday Feb 26, 2015 14:00 Europe/Madrid

Triente. SISEBUTO (612-621). ISPALI (Baética). Anv.: SISEBVTVS RE. Rev.: ISPALI PIVS. 1,41 grs. AU. Miles-187c; VCC-219.8. MBC+/EBC.