lot # 811 - Spanish Monarchy napoleonic occupation of catalonia

Thursday Feb 26, 2015 14:00 Europe/Madrid

5 Pesetas. 1812. BARCELONA. Anv.: 25 rosetas. Pátina. MUY ESCASA. Cal-20. EBC-.