By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 13489 - books: architecture - art books: architecture - art
Thursday Jan 01, 2015 17:00 Europe/Budapest
Ortutay Gyula: A magyar népművészet I. A csonka haza. Bp., (1941), Franklin Társulat. Kiadói egészvászon kötés, fotókkal, színes képekkel illusztrált, néhány lap kijár, lapok néhol foltosak, kissé kopottas állapotban.
Darabanth Auctions