By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 13559 - books: religion books: religion
Lekcziók, episztolák és evangyéliomok, mellyeket esztendő által az Anyaszentegyház vasárnapokon és ünnepeken olvastat : hozzá adatott Üdvözítőnk kínszenvedésének története : a magyar nemzeti oskoláknak számára
Buda. 1834. Univ. Ny. 215p. + hozzákötve a könyv német kiadása. Korabeli, sérült egészvászon kötésben
Darabanth Auctions