By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 15019 - Art & Collectibles Books: Travelling, Local History
Porzó (Ágai Adolf): Utazás Pestről Budapestre 1843-1907. Rajzok és emlékek a magyar főváros utolsó 65 esztendejéből. Bp., 1909, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, kiss viseltes állapotban, a borítója kopottas, a gerince kissé sérült, de belül jó állapotban, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
Darabanth Auctions