lot # 6763 - Paper Money of the Civil War Catalonia

Wednesday Oct 15, 2014 22:30 Europe/Madrid

Lote 4 billetes 50 (2) Cèntims y 1 (2) Pessetes. 30 Abril y 25 Juliol 1937. Aj. de RIPOLLET. AT-2139, 2140, 2141 y 2142. MBC a EBC+.