Archivieren
lot # 4991 - World Coins United States of America
Thursday Dec 18, 2014 14:00 Europe/Madrid
Dime. 1896. NUEVA ORLEANS. AR. Barber. Pátina. (Pequeños golpecitos). RARA. KM-113. MBC-.
more from this sale
Price: € 90.00