Beendete Auktionen

lot # 707 - World Coins italian states

Thursday Feb 23, 2017 14:00 Europe/Madrid

5 Francos. L´An 10 (1801). REPÚBLICA DEL PIAMONTE. 24,71 grs. AR. Pátina. C-4. MBC.