Preise Realisiert
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 15833 - Art & Collectibles books: other
Thursday Dec 01, 2016 17:00 Europe/Budapest
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Elbeszélések. Móricz Zsigmond összes művei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.
Darabanth Auctions
more from this sale
Price: $ 10.00