Scandinavië - Verzameling munten Finland, Zweden, Denemarken, IJsland en Baltische Staten van oud tot modern
Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
By: Munten- en Postzegel Organisatie
Munten- en Postzegel Organisatie Coins, Banknotes, Medals & Decorations Auction
- (-) Remove coins world in lots (books and albums) - room sale only filter coins world in lots (books and albums) - room sale only
Filtrar por
Lot #4251 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Solomon Islands - Albumpje First Day of Issue presentation Set of the Solomon Islands met daarin muntset 1977, 5 Dollarmunt 1977 en 3 biljetten van 2, 5 en 10 Dollar
Lot #4252 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Spanje - Collectie Spanje van 5 Centimos t/m 500 Pesetas tussen 1870-1993 op type en jaartal verzameld. Toegevoegd Portugal 5 Centavos t/m 200 Escudos 1852-1999. Ruim 300 st. in munthouders in album
Lot #4253 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Thailand - Verzameling munten Thailand in album
Lot #4254 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Tibet - Map met interessante verzameling munten Tibet meest periode 1800-1900
Lot #4255 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Tsjechoslowakije - Mooie jaartalcollectie Tsjechoslovakije in album wb. UNC en FDC
Lot #4256 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Turkije - Verzameling munten Ottomaanse Rijk (Turkije en Egypte) in 2 albums, vrijwel alle ingekaart en beschreven vanaf Mahmud I (1730) t/m Mohammed VI (1923) met Kharubs, Para's, Yuzluks, Zelota's etc.
Lot #4257 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Turkije - Mooie en uitgebreide collectie Turkse en Ottomaanse munten 17e t/m 20e eeuw in album wb. munten van alle denominaties en verschillende muntplaatsen wo. groot zilver
Lot #4258 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Turkije - Verzameling munten van Turkije 18e-, 19e- en 20e eeuw in album, vrijwel alle ingekaart en beschreven
Lot #4259 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Turkije - Mooie jaartalcollectie munten Turkije van begin 20e eeuw t/m 2013 in 2 albums
Lot #4260 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
USA - Map met verzameling munten USA wb. veel zilveren Dollars en Halfdollars, tevens wat div. landen
Lot #4261 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
USA - Collectie Amerika van 1868 t/m 1996 van 1 Cent t/m ½ Dollar, wb. iets zilver, in munthouders op jaartal verzameld. Toegevoegd Canada. Ruim 290
Lot #4262 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
USA - Collectie USA op jaartal verzameld van 1 Cent tot en met 1 Dollar wb veel nominaal
Lot #4263 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
USA - Collectie Amerika op type en jaartal verzameld van 1 Cent t/m ½ Dollar op 20-vaksbladen in munthouders. Toegevoegd Canada
Lot #4264 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Zweden - Mooie en uitgebreide jaartalcollectie 19e en 20e eeuw Zweden in 4 albums wb. UNC
Lot #4265 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Zwitserland - Collectie Zwitserland van 1 Rappen t/m 5 Francs, vanaf 1880 op type en jaartal verzameld in munthouders, wb. zilver. Tevens Oostenrijk. Ruim 425
Lot #4266 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Euro's - Verzameling 'Euro Jubileumsetjes', eurosets voorzien van 14 Karaat gouden penningen, totaal 11 sets in map - toegevoegd complete set Euromunten in map
Lot #4267 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Euro's - Collectie Duitsland met 64 munten van 10 Euro tussen 2002 en 2012 waarvan merendeel zilver in album
Lot #4268 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Euro's - Verzameling met vnl. 2 Euro herdenkingsuitgiften in album, tevens iets diverse Euro's
Lot #4269 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Euro's - Collectie Euromunten van diverse Europese landen waarbij sets in twee albums
Lot #4270 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Euro's - Verzameling 'Officiële 2 Euromunten collectie' met herdenkingsuitgiftes in 2 albums, uitgifte KNM
Lot #4271 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Euro's - Doos met collectie euromunten in sets, tevens cassette met 2 Euromunten '10 Jaar EMU'
Lot #4272 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Euro's - Verzameling 'Special Euro Edition en Euro-State-Set', eurosets met penningen en vergulde munten in 2 mappen
Lot #4273 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Euro's - Collectie euromunten div. landen
Lot #4274 - coins world in lots (books and albums) - room sale only
Euro's - Map Euromunten en -enveloppen
Munten- en Postzegel Organisatie Stamp
Send Email to Munten- en Postzegel Organisatie Or Visit WebSite