Archivo
lot # 1782 - Wurttemberg königreich
Thursday May 08, 2014 08:00 to Friday May 09, 2014 16:00 Europe/Berlin
May 08, 08:00 BST
Wilhelm I. 1816-1864, Stuttgart.Vereinstaler 1863 (unsigniert). Klein-Raff 107.6. Eb. 352. Slg.Wurster 748. Stutzmann 1678.
AKS 77. Jg. 83. Dav. 959. Thun 439. Schöne Patina. vz
Read Moremore from this sale
Price: € 50.00
Price: € 140.00