Archivo

lot # 5428 - World Coins Russia

Thursday Feb 27, 2014 12:00 Europe/Madrid

1 Rublo. 1913. NICOLÁS II. AR. 300 aniversario Dinastía Romanov. (Golpecitos). Y-70. MBC+/EBC-.