Precios Ralizados

Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.

lot # 15767 - Art & Collectibles books: minibooks

Thursday Dec 01, 2016 17:00 Europe/Budapest

Olimpiai témájú minikönyvek, 3 db:
Olimpiai bajnokaink. Our Olympic Champions. Unsere Olympiameister. Szerk.: Kahlich Endre. Bp., 1976, Sportpropaganda Vállalat. Kiadói aranyozott műbőr kötésben.
Elbert György, Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink Budapest, 1974, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal.
Borbély Tibor: Olimpiai sikereink. Budapest, 1980, Ságvári Endre Könyvszerkesztőség. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 2500 példányban. Számozott (500/058.) példány. Jó állapotban.

Darabanth Auctions