Archives

lot # 5837 - Spanish Banknotes

Thursday Feb 27, 2014 12:00 Europe/Madrid

Lote 4 billetes 25 Pesetas. 19 Febrero 1946. Flórez Estrada. Series E, F, H y J. A EXAMINAR. Ed-D51a. MBC+ a EBC.