Archives

lot # 5077 - World Coins United States of America

Thursday Dec 18, 2014 14:00 Europe/Madrid

1/2 Dólar. 1892. 12,50 grs. AR. Expo Chicago. Cristóbal Colón. Pátina oscura. MBC+.