Prix Réalisés
By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 15482 - Art & Collectibles Books: Natural sciences, Medicine
Thursday Dec 01, 2016 17:00 Europe/Budapest
Fürdősök kézikönyve. Szerk.: Dr. Kunszt János. Bp, 1957, Medicina. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, néhol ceruzás bejegyzéssel, fekete-fehér illusztrációkkal.
Darabanth Auctions