Aste Terminate

lot # 2978 - Spanish Monarchy charles ii

Thursday Feb 23, 2017 14:00 Europe/Madrid

8 Reales. 168(¿6?). LIMA. R. 27 grs. Pátina. Reverso repintado. Cal-229. MBC.