By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 15675 - Art & Collectibles books: religion
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés. A borító szélei és sarkai picit kopottak és a lapélek picit foltosak. De egyébként szép állapotban.
Darabanth Auctions