By: Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
lot # 15815 - Art & Collectibles books: other
Mikszáth Kálmán: A beszélő köntös. A lohinai fű. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1897, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borító sarkain, a gerinc alsó és felső részén apró kopásokkal, de egyébként szép állapotban.
Darabanth Auctions