アーカイブ

lot # 247 - Medieval Coins dominican republic

Thursday May 05, 2016 14:00 Europe/Madrid

Croat. FERRAN II. BARCELONA. Anv.: FERDINANDVS D. G. REX. Rev.: CIVI-TASB-ARCh-NONA. 3,06 grs. AR. Ligera pátina. Cru.VS-1139. MBC+.